Lasák Oldřich (Zdětín 1884 - 1968 Ostrava)
Krajina z Beskyd, signováno a datováno vlevo dole O. Lasák 1940, olej/plátno, 65 x 80 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |